Eski Evdeki Büyülü Saat İzle – The House With A Clock İn İts Walls İzle

( 720p ) Fragman Rapid Vidlox Cloud Mango Altyazılı Vidlox Altyazılı FkPidYorum yap


Paylaş
Favorilere Ekle

Hata Bildir

×
Filmi Nasıl Buldunuz ?Yıldızlarla Tepkini Göster !
[Toplam: 3 Ortalama: 4.7/5]
Film Bilgileri7 ay önce eklendi
Eski Evdeki Büyülü Saat İzle - The House With A Clock İn İts Walls İzle

Eski Evdeki Büyülü Saat İzle , Lewis’in ailesinin acı verici ölümünden sonra hayatındaki sihirli değişikliği anlatıyor. Küçük yaşta annesi ve babasını kaybeden küçük çocuk amcası Jonathan’ın yanına gidecektir. Büyülü güçleri olan amcasının ne işler çevirdiğini kısa sürede anlayan Lewis, kendisinin de bu işleri yapabilmesi için ondan eğitim alacaktır. THe House With A Clock İn İts Walls İzle , aldığı dersler doğrultusunda başarılı bir büyücü olma yolunda ilerleyen bücür kötülerin de hakim olduğu bu dünyaya tutunabilecekmidir.
Eski Evdeki Büyülü Saat İzle
Eski Evdeki Büyülü Saat Hd İzle , kötü kalpli Isaac adındaki acımasız insan kıyamet gününde neler olacağını merak eden çılgın birisidir. Ürettiği kıyamet saatini ayarlayıp günün gelmesini bekleyecektir. Bu durumu öğrenen Lewis, amcası Jonathan ile birlikte vaktin dolamsına engel olmaları için saati bulmalaraı gerekecektir. Bilmedikleri bir şey vardır. Isaac’ın karısı Sarah da bu saatin peşindedir. Oturdukları evin gizli bir yerine saklı bu aleti bulmak için macera dolu bir serüvene katılan ikiliyi izleyeceğiz. The House With A Clock İn İts Walls Türkçe Dublaj , full hd kalite görüntü işlemesi ile tek part halinde seyrinize sunuluyor.

Tür: 2018 Filmleri, Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Eli Roth

Oyuncular: Owen Vaccaro, Cate Blanchett, Sunny Suljic, Kyle Maclachlan, Jack Black, Colleen Camp, Lorenza Izzo, Renee Elise Goldsberry

Yorumlar 0 Yorum